KIM JESTEŚMY?Niezależnie od tego, czy jesteś już nurkiem czy też dopiero przymierzasz się do nurkowania - dobrze trafiłeś! Centrum Nurkowe MAZURY DIVING powstało z myślą, aby dawać przyjemność z poznawania piękna podwodnego świata i rozwijać Twoją przygodę z nurkowaniem. Dla nas praca, to przyjemność. Chcemy dzielić się nią z Tobą. Inspirować. Mamy nadzieję, że to właśnie z nami odkryjesz radość nurkowania. A jeśli już jesteś nurkiem - zdopingujemy, abyś rozwijał swoje umiejętności. Spełniaj z nami marzenia związane z nurkowaniem!

Image

Jesteśmy centrum nurkowym od 2009 r. Szkolimy nurków rekreacyjnych w PADI i CMAS. Obok podstawowych szkoleń, proponujemy kursy zaawansowane i specjalizacje poszerzające umiejętności oraz wiedzę nurkową na profesjonalnym poziomie. Prowadzimy także szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Dbamy o wysoki poziom naszych kursów i szkoleń. 

Przyszłych nurków kształcimy w niewielkich grupach. Praktyka pokazuje, że szkolimy indywidualnie lub w parach, dzięki czemu każdy student ma odpowiednią ilość uwagi i czasu instruktora dla siebie. Często okazuje się, że szkolenie trwa nieco dłużej niż przewidziana standardami liczba godzin. A to dlatego, że chcemy być przekonani, iż kończąc szkolenie i otrzymując certyfikat jesteś świadomym nurkiem i odpowiedzialnym partnerem w nurkowaniu. 

Nie zapominamy o rozwoju własnym. My również uczestniczymy w szkoleniach zdobywając nową wiedzę i doświadczenie. Chcemy, żebyś miał pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Centrum nurkowym MAZURY DIVING zarządza Piotr Przystawik - instruktor nurkowania z wysokim poziomem cierpliwości wobec kursantów. Z wykształcenia ichtiolog - hydrobiolog. Hodowca łajek wschodniosyberyjskich. Ochotniczo strażak.

Poznaj ekipę MAZURY DIVING. Czerpiemy z życia pełnymi garściami. Mamy apetyt nie tylko na nurkowanie.


Piotr Przystawik
Piotr PrzystawikWłaściciel, instruktor
Beata Przystawik
Beata PrzystawikObsługa sklepu
Tomasz Przystawik
Tomasz PrzystawikRescue Diver
Sławomir Więckus
Sławomir WięckusFotograf
Katarzyna Rynkiewicz
Katarzyna RynkiewiczPublic relations